Vilnius Grand Prix sieks išjudinti miestą

Išjudink miestą su Vilnius Grad Prix festivaliu – skelbia pirmojo dviračių sporto festivalio organizatoriai. Registruok savo šeimą, burk mokyklą ar kviesk kolegas ir rugsėjo 17 dieną varžykis pirmą kartą rengiamose dviraračių sporto bei riedučių varžybose.

„Ne tik išjudinsime miestą, bet pradėdami gražią tradiciją per Europos sporto savaitę BEACTIVE sieksime ir rezultatų“ – sako renginio organizatorius, „Pro Cycling LT“ vadovas Deividas Vileniškis. Visi Vilnius Grand Prix festivalio dalyviai ne tik galės įveikti savo grupės trasą, bet ir fiksuoti laiką bei varžytis su savo draugu, klasioku ar bendradarbiu.

Pirmame dviratinikų festivalyje savo vietą atras ir pats mažiausias dalyvis ir patyręs sportininkas. Trasoje šalia Baltojo tilto 3-5 metų vaikai dalyvaus 3 km dviratininkų važiavime, o sportininkai suks net 11-ą ratų ir turės įveikti 33 km.

Įmonių, šeimų, Maxi komandų 12 km važiavime, dalyviai ratus suks 3 km trasoje. Varžybų metu bus galima ne tik minti ratus ir išbandyti savo jėgas, bet ir paversti kiekvieną nuvažiuotą kilometrą pinigais, kurie bus skirti DCC (Danish Chamber of Commerce In Lithuania) labdaros fondui. Už visus surinktus pinigus bus nupirktos naujos specialios lovos skirtos Kauno vaikų ligoninės Onkohematologijos skyriui.

Atskiroje įskaitoje varžysis Vilniaus ir kitų miestų mokyklos, kurios Vilnius Grad Prix festivalyje galės dalyvauti nemokamai.

Riedutininkai renginio metu įsikurs Upės gatvėje. Čia mažiausiejį turės įveikti 500 metrų atstumą, o sportininkai varžysis 8 ir 4 km trasoje.

Vilnius Gran Prix 2016 programa (rugsėjo 17 d.):

Renginio programa:

  • 8:30 – 13:00 registracija, numerių išdavimas.
  • 10:00 – 33 km. važiavimas
  • 12:00 – 3 km. ,,BEACTIVE” vaikų važiavimas
  • 12:30 –,,Paroc komandų taurė” 12 km. važiavimas  (dalyvauja įmonės/šeimos/maxi komandos) ir VILTIS paramos važiavimas
  • 14:00 – 12 km. mokyklų važiavimas

TERRASPORT riedučių važiavimas

  • 15:00 – 8 km. ir 4 km. riedučių važiavimas
  • 15:30 – 500 m. vaikų riedučių važiavimas
  • 15:45 – 1 km. vaikų riedučių važiavimas
  • 16:00 – 1,5 km. vaikų riedučių važiavimas
  • 16:30 – apdovanojimai

Festivalio tikslas – vilniečius ir miesto svečius paskatinti kuo daugiau laiko praleisti ant dviračio, populiarinti dviračių sportą, skatinti dviračio naudojimą kaip ekologišką transporto priemonę ir sostinę pristatyti kaip dviratininkams draugišką miestą, taip prisidedant ir prie Europos sporto savaitę #BeActive. Šiemet #BeActive Europos sporto savaitė 2016 vyks rugsėjo 11 -18 d.

Festivalį organizuoja Pro Cycling LT, Asosciacija ,,Sportas visiems”, Lietuvos dviračių sporto federacija, Kalnų dviračių sporto federacija, organizaciniai partneriai: VšĮ ,,Sveikas miestas“, Riedėk.lt, aktyvumą skatina – Vilniaus miesto savivaldybė.

Registracija į pirmąjį Vilnius Grand Prix etapą pasidėjo!

Daugiau informacijos rasite oficialiame festivalio puslapyje – www.vilniusgrandprix.lt.

 

 

 


 

DALINTIS