Vilnius Grand Prix 2016, dviračių ir riedučių važiavimo rezultatus rasite čia: rezultatai_vgp_2016

Dviračių ir riedučių lenktynės ,,Vilnius Grand Prix 2016″

33 km. važiavimo laimėtojai

Vieta/ Dalyvis /Grupė /Komanda /Finišas
1. Elijus Čivilis, V30, Top Team – Ultrabike 0:54:57,607
2. Mykolas Račiūnas, V Staki – Baltik vairas, 0:55:19,733
3. Paulius Paukštis, V Bottecchia Team Lt, 0:56:15,118
4. Gediminas Mukas, V30 Jokers – Santa Monica Networks, 0:56:42,969
5. Raimundas Navickas, V40, MTB RIDERS KLUB, 0:57:07,913
6. Eitaras Šaulys, V30, Bottecchia Team Lt, 0:57:23,455
7. Nedas Kardelis, V30, Bottecchia Team Lt, 0:57:47,591

3 km ,,BEACTIVE” vaikų važiavimo laimėtojai

Informacija ruošiama

,,Paroc komandų taurė” 12 km. važiavimo laimėtojai

Įmonių grupė:

  1. Lietuvos Periodontologų Draugija (Linas Žilinskas (1000), Petras Beleckas (998), Kęstutis Gelažius (997));
  2. DSF (Dovydas Baltrūnas (999), Rolandas Jurgutis (995), Tautvydas Mosteika (994));
  3. SKM PAROC (Ignas Zagorskas (986), Martynas Ramanauskas (981), Mykolas Mačiulis (975));
  4. Astorija Hotel (Tautvydas Šarskus (989), Janis Valodze (979), Linas Žemaitis (968)).

Nuotraukos: www.facebook.com/vilniusgrandprix/photos/?tab=album&album_id=303277106709724

Šeimų grupė:

  1. PonBon
  2. A BIKE SPIDE
  3. Valodzes

12 km. mokyklų važiavimo laimėtojai

Sveikiname Maxi mokyklą – Vilniaus Žvėryno gimnaziją!

Bendra įskaita: 9-12 klasės

  1. Marius Augustinavičius (Vytauto Didžiojo gimnazija);
  2. Daumantas Ališauskas (Vytauto Didžiojo gimnazija);
  3. Pijus Matijošius (Vytauto Didžiojo gimnazija);
  4. Einius Štaupas (Mykolo Biržiškos gimnazija).

Grupė: 9-12 klasės

  1. Vytauto Didžioji gimnazija (1. Saumantas Ališauskas, 2. Pijus Matijošius, 3. Ignas Kacalapas);
  2. Žirmūnų gimnazija (1. Ignas Sidabras, 2. Jonas Sidabras, 3. Jolanta Burzdikienė);
  3. Mykolo Biržiškos gimnazija (1. Einius Štaupas)

Grupė: 5-8 klasės

  1. Vilniaus Žvėryno gimnazija (1. Justinas Pipiras, 2. Ignas Peldžius, 3. Arnas Bučys);
  2. Martyno Mažvydo progimnazija (1. Lukas Vaškevičius)
  3. Ryto progimnazija (1. Aurimas Milčiukas)

TERRASPORT riedučių važiavimas

  • 8 km. ir 4 km. riedučių važiavimas:

Moterų grupės nugalėtojos (4 km.):

  1. Elina Konrade
  2. Justė Urbanavičienė
  3. Guoda Varžgalytė

Vyrų grupės nugalėtojai (4 km.):

  1. Paulius Žemuškevičius
  2. Justinas Bimbiris

Moterų grupės nugalėtojos (8 km.):

  1. Aušrinė Keršytė
  2. Gintarė Noreikienė

Grupė: Vyrų grupės nugalėtojai (8 km.):

  1. Viktoras Češulis
  2. Raimondas Kerpauskas
  3. Arūras Bikulč

Bendra įskaita, 8 km. riedučių važiavimas:

  1. Viktoras Česulis
  2. Raimondas Kerpauskas
  3. Artūras Bikulč
  4. Aušrinė Keršytė
  5. Gintarė Noreikienė

Bendra įskaita, 4 km. riedučių važiavimas:

1. Paulius Žemuškevičius

2. Elina Konrade

  • 500 m. vaikų riedučių važiavimas

Mergaitės (5-6 metų)

  1. Lukrecija Siaulytė
  2. Aleksija Mikolaitytė
  3. Kotryna Basovaitė

Berniukai (5-6 metų)

  1. Romualdas Pekarskas
  2. Gerardas Orintas
  3. Donatas Švažas
  • 1 km. vaikų riedučių važiavimas

Mergaitės (7-9 metų)

  1. Milena Juodeškaitė
  2. Urtė Siaulytė
  3. Mantė Jakučionytė

Berniukai (7-9 metų)

  1. Ralfs Konrads
  2. Endies Škutans
  3. Romualdas Pekarskas
  • 1,5 km. vaikų riedučių važiavimas:

Mergaitės (10-12 metų)

  1. Aimanda Eihmane
  2. Emilija Švažaitė
  3. Milena Juodeškaitė

Berniukai (10-12 metų)

  1. Medas Dobelinskas
  2. Lukas Lazickas
  3. Arūnas Šmigelska

Nuotraukos: www.facebook.com/vilniusgrandprix/photos/?tab=album&album_id=303069723397129